MS Invest Development

O Firmie

W naszej działalności łączymy doświadczenie z praktycznym i estetycznym podejściem do procesu budowlanego.

MS Invest Development

MS Invest – domy i mieszkania

MS Invest – kim jesteśmy?

Skupiamy się na tworzeniu prakrycznych domów i mieszkań, które zapewniają wyjątkowy komfort życia codziennego. W ciągu ostatnich trzech lat zrealizowaliśmy 14 inwestycji, rozmieszczonych w różnych lokalizacjach. Co najważniejsze –  wszystkie z nich znalazły swoich właścicieli ! To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na to, że nasza praca ma sens.
Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom za Wasze zaufanie – to dla nas niezwykle cenne. To dzięki Wam możemy rozwijać się. Jesteśmy gotowi na nowe projekty i kolejne 12 inwestycji które są  w trakcie realizacji.
Wiodące w naszych działaniach to patrzeć na nasze realizacje oczami klienta.

inwestycji

lata doświadczenia

%

zadowolonych Klientów

MS Invest Development

Nieruchomości na sprzedaż – woj. Wielkopolskie

Jesteśmy przekonani, że wybór domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Dlatego MS Invest nie tylko buduje mieszkania, ale tworzy przestrzeń, w której sami chcielibyśmy zamieszkać. Nasza firma to nie tylko deweloper – to solidny partner, który oferuje więcej niż tylko dom.

Nasze podejście do inwestycji opiera się na doświadczeniu, praktycznym i estetycznym podejściu do procesu budowlanego. Każdy projekt cechuje indywidualne podejście, dbałość o szczegóły i najwyższa jakość wykonania.

N

Zakup Gruntu

 W poszukiwaniu idealnego gruntu kierujemy się
dobrym skomunikowaniem okolicy z centrum miasta a jednocześnie bliski dostęp do natury i świeżego powietrza. Ważnym wyznacznikiem są też   punkty usługowe, handlowe i edukacyjne.

N

Projektowanie

Projekty tworzymy, współpracując z najlepszymi architektami i konstruktorami. Najczęściej realizujemy projekty domów dwulokalowych, wolnostojących jednorodzinnych oraz w zabudowie szeregowej. Podejmujemy się realizacji wyłącznie takich projektów, w których po zakończeniu budowy sami chcielibyśmy zamieszkać.

N

Realizacja

Podczas realizacji projektów współpracujemy z sprawdzonymi ekipami budowlanymi, najczęściej już sprawdzonymi podczas poprzednich inwestycji. Dzięki temu mamy możliwość zamknięcia budowy w terminie zgodnie z ustalonym planem , i nie musimy martwić się o jakość wykonanych usług.

N

Obsługa Procesu Sprzedażowego

Nasi agenci z którymi współpracujemy pomagają załatwić wszelkie formalności z uzyskaniem kredytu, i złożeniem wszystkich niezbędnych dokumentów. Klient podczas całego procesu sprzedażowego posiada pełne wsparcie z naszej strony.

N

Zagospodarowanie terenu

Logo MS Invest